মুনমীৰ গৰম দেহা

Pradip das

New Member
Joined
May 3, 2019
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Age
29
আজি মই আপোনালোকক কবলৈওলোৱা ঘটনাটো মোৰ জীৱনত আজিৰ পৰা এবছৰ আগত ঘটিছিল।মই মোৰ পত্নী ৰীমাৰ লগত তাইৰ ঘৰলৈ গৈছিলো বিয়াৰ ১৫ দিনৰ পিছত।নতুন দৰা কইনাই প্ৰথম বাৰ গৈছিলো কইনাৰ মাকৰ ঘৰত।পৰিয়াল বুলিবলৈ ৰীমাৰ মাক আৰু ডাইভোৰ্চ হোৱা বায়েক এজনী আছিল।বায়েকৰ ৫ বছৰীয়া লৰা সন্তান এটাও আছিল।কবলৈ গলে ৰীমাৰ বায়েক মুনমী আৰু মই সমনীয়াই আছিলো বুলি কব পাৰি।ৰীমা মোতকৈ আঠ বছৰে সৰু আছিল।মুনমীৰ মদাহী গিৰীয়েকে হেনো তাইক বহুত অত্যাচাৰ কৰিছিল,যাৰ কাৰণে ঘৰ এৰি তাই গুচি আহিছিল।শহুৰৰ ঘৰ ডিব্ৰুগড়ৰ ভিতৰুৱা গাঁও এখনত আছিল।এদিনাখন সন্ধিয়া মই আৰু ৰীমাৰ বায়েক মুনমী টাউনলৈ আহিব লগীয়া হল কাম এটাত।টাউনৰ পৰা ওভতোটে আমাৰ প্ৰায় সন্ধিয়া লাগিছিল।মুনমী হতৰ খুড়াকৰ লৰাৰ বাইক এখন লৈয়ে আমি গৈছিলো।বহুত কথাই কৈছিল মুনমীয়ে সিদিনা মোক।কেনেকৈ তাইৰ মদাহী গিৰীয়েকে মদ খাই তাইক গোটেই ৰাতি মাৰধৰ কৰিছিল।কথাবোৰ কৈ মোৰ পিঠিত মোৰটো থৈ মুনমীয়ে কান্দি দিছিল।উপাই নাপাই বাইক খন পথৰ দাতিটে ৰখাই লৈ মুনমীৰ হাতখনত ধৰি কান্দিবলৈ মানা কৰিলো।বেয়া লাগিছিল তাইক তেনেকৈ কন্দা দেখি।কান্দি কান্দিয়ে মুনমী মোৰ বুকুত সোমাই পৰিল।যিখিনি ঠাইত মই বাইক খন ৰখাইছিলো সেই ঠাইদোখৰৰ চৌদিশে কেৱল পথাৰ আছিল।মানুহৰ ঘৰটো দূৰৰ কথা দূৰ দূৰলৈ এটা প্ৰাণীও চকুত পৰা নাছিল।মুনমীৰ চকু পানীৰে মোৰ চোলা টিটি গৈছিল।পাহৰি গৈছিলো তাই মোৰ পত্নী ৰীমাৰ নিজৰ বায়েক।সাৱটি লৈ তাইক পাৰে মানে কান্দি লব দিছিলো মোৰ বুকুৰ মাজত।এটা সময়ত তাই শান্ত হৈছিল।কাপোৰ কানি ঠিকঠাক কৰি আমি পুনৰ বাইক ষ্টাৰ্ট দিছিলো।কিনতু আমি ঘৰ অহা নাছিলো।মুনমীয়ে কোৱা মতে বাইক খন চলাই নি আমি এটুকুৰা নিৰ্জন ঠাইট গৈ ৰখিলো।এটা সময়ত হেনো তাত কিবা এটা কাৰখানা আছিল।জৰাজীৰ্ণ অৱস্থাত পৰি আছিল কাৰখানাৰ ঘৰবোৰ।মুনমীৰ মুখত গম পাইছিলো কাৰখানাটো হেনো পোন্ধৰ বছৰ আগতেই বন্ধ হৈ গৈছে।আমি গৈ গৈ কাৰখানাটোৰ একেবাৰে শেষৰ মূৰ পালোগৈ।জোনাকৰ পোহৰত চব ফটফটীয়াকৈ দেখি আছিলো মই।মই কিবা কোৱাৰ আগতেই মুনমী পুনৰ মোৰ বুকুত সোমাই মোক সাৱটি ধৰি উচুপি উঠিল।ময়ো মুনমীক গাৰ জোৰত সাৱটি ধৰিলো।পাহৰি গলো মই মুনমী আৰু মোৰ সম্পৰ্ক টোৰ কথা।শহুৰৰ ঘৰত অহাৰ দিনাৰ পৰা ৰীমা আৰু মই বেলেগকৈ শুইছিলো।নাৰী দেহৰ পৰশত মই সকলো পাহৰি পেলালো।মুনমীৰ ওঠত মই মোৰ ওঠযুৰি হেচি ধৰিলো।তাইয়ো কব নোৱাৰা হৈ গল।দুয়ো দুয়োৰে ওঠ চুহিব ধৰিলো।উমমমমমমম,আহহহহহহহ সোমাই দিয়া জিভাখন ৰাতুল।টানি টানি মই মুনমীৰ ওঠযুৰি চুপি চুপিহখালো।ইটোৱে সিটোক পাগলৰ দৰে চুমা খালো।এখন হাতেৰে মই মুনমীক সাৱটি ৰাখি আনখন হাতৰে মই তাইৰ পোকৰটো মোহাৰি দিলো।যথেষ্ট ডাঙৰ আছিল তাইৰ পোকৰটো।পিঠিৰ পৰা হাতখন আনিএইবাৰ দুয়োখন হাতৰে মই তাইক পোকৰটো মোহাৰিলো।মুনমীয়েও এখন হাতেৰে পেন্টৰ ওপৰতে মোৰ বাৰীদাল খামুচি ধৰিলে।মুনমীয়ে পিন্ধি থকা চুৰিদাৰ পেন্ট টোৰ গাঠিটোৰ কাৰণে মই হাতখন ভিতৰত নিয়াত অসুবিধা পাই আছিলো।মোৰ মনৰ কথা তাই চাগে বুজিছিল।পেন্টৰ গাঠিটো খুলি দিছিল তাই নিজে।সুলকি পৰিছিল তাইৰ পেনটো।সময় নষ্ট নকৰি মুনমীৰ পেন্টি টো খুলি তাইৰ মঙহাল কৰঙন দুটাৰ মাজত মোৰ মুখখন হেচি ধৰিলো।চেপা মাতেৰে মুনমীয়ে চিঞৰি দিলে ,উফফফফফফফফফফফফ।বালেৰে ভৰ্তি মুনমীৰ বুচ খনৰ পাহি দুটাত মোৰ ওঠেৰে চেপি ধৰিলো।তাই চটফটাই উঠিল। উহহহহহহহ,অমামামামা,ৰাতুল কি কৰিছা।কৰঙন দুটাৰ মাজত মোৰ মুখখন চেপি ধৰিলে তাই।ময়ো জিভাখন যিমান পাৰি বুচৰ পাপৰি দুটাত চেপি ধৰিলো।মোৰ লেলাউটিৰে ভৰি পৰিল মুনমীৰ বুচ খন।,চুপি চেলেকি বিজলুৱা কৰি পেলালো মুনমীৰ বুচখন।তেনেকুৱাতে ঘৰ গৈ নোপোৱা দেখি পত্নী ৰীমাই ফোন কৰিলে।মই বাইকখন বেয়া হোৱা বুলি মিছা মাতিলো।লগতে গেৰেজত ঠিক কৰাই আছো,গৈ পোৱাত পলম হব বুলিও কলো।ফোনটো কাট কৰি মুনমীলৈ চোৱাত দেখিলো,তাই মজিয়াতে শুই ভৰিকিটা মেলি বুচত আঙুলি ওলোৱা সোমোৱা কৰি আছিল।মই নিজৰ গোটেই কাপোৰ খুলি পেলালো,মুনমীৰ গাত অকল চুৰিদাৰৰ ওপৰৰটোহে আছিল।তাইকো সম্পূৰ্ণ উলংগ কৰি তাইৰ গাৰ ওপৰত শুই দিলো।দুটা উলংগ দেহা এটা হৈ পৰিল।বহুত মৰম কৰিলো দুয়ো দুয়োকে।চেলেকা চেলেকি কৰি তিয়াই দিলো ইজনে আনজনক।মুনমীয়ে কাষলতিৰ নোমবোৰো কটা নাছিল,কাষলতি চেলেকোতে নাকে মুখে সোমাইছিল নোমবোৰ।এপাকত তাই মোৰ গাৰ ওপৰত উঠি লৈ মোৰ কাণে কাণে ফুচফুচাই কলে,এতিয়া মই তোমাক সুখ দিম,যিতো সুখ তোমাৰ পত্নীৰ পৰাও তুমি পোৱা নাই চাগে।সঁচাকৈয়ে তাই যিতো কাম কৰিছিল, বহুত জোৰ কৰিও পত্নী ৰীমাক মই সেইটো কৰাব পৰা নাছিলো। মোৰ বাৰীদালৰ চালচটা তললৈ নমাই মুনমীয়ে মোৰ বাৰীদাল মুখত সোমোৱাই ললে।মোৰ গুটি দুটা মোহাৰী মোহাৰী তাই মোৰ বাৰীদাল খুউব চুহিলে।পেচাব কৰা ফুটাটোত তাই যেতিয়া জিভাৰে লিকলিকাই দিলে পাগল হৈ গলো মই।মুনমীৰ চুলিকোচাত পাক মাৰি ধৰি হেচি ধৰিলো মোৰ বাৰীদাল তাইৰ মুখৰ ভিতৰত।তাইৰ মুখতে থাপ কেইটামান মাৰি চিধাকৈ শুৱাই ভৰি দুটা অলপ দাঙি মেলি লৈ বুচৰ ফুটাত বাৰীদাল লগাই ঠেলি দিলো।এনেও তাইৰ বুচখন চপচপীয়া হৈয়ে আছিল।পোৰোপোৰকৈ সোমাই গল মোৰ বাৰীদাল তাইৰ বুচত।হাতেৰে মুনমীৰ ভৰিদুটা দাঙি মই থাপ মৰা আৰম্ভ কৰিলো।পৰিবেশতো মুনমীৰে চিঞৰে আৰু বেচি গৰম কৰি তুলিচিল।মোৰ থাপৰ সমানে সমানে ককাল মাৰিছিল তাই।উমামামামামামা অ ৰাতুল।শেষ কৰি পেলোৱা মোক তুমি।আহহহহহহহ ভন্টিকো এনেকৈয়ে চুদানে।উহহহহহহহ মা,মৰি যাম বাল মই।আৰু জোৰত চুদা ৰাতুল।উহহহহহহহ আহহহহহহহহহহহহহহহহহ।সেইদিনা মই মুনমীক প্ৰায় ডেৰ ঘন্টা মান একেৰাহে চুদি তাইৰ বুচখন তিয়াই পেলাইছিলো মোৰ মালেৰে।পানী ওলোৱাৰ পিছতো বহুদেৰি আমি পকাতে পৰি আছিলো ইটোৱে সিটোক সাৱটি।এতিয়াও মুনমী কেতিয়াবা আমাৰ ঘৰলৈ আহিলে সুযোগ পালেই চুদি পেলাও তাইক।
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)


Online porn video at mobile phone


മൊഞ്ചത്തി ഉമ്മ sex storiesChiththi kaluthai pool tamil kamamஓத்துட்டு போகட்டும்গুদ পাগল ছেলে Choti golpoMTIISIX(MVOIE)मेरे बेटे ने गाड चोदाসারারাত মন তোকে চুদতে চায়ak chut or gad ko kyi ld se chudai ka mja kese luಅಂಟೀ sexମାଇକିନିଆ ବିଆwww দুই আনটি কে এক বিছানায় চোদা চুদি sexy cohti golpoमम्मी आणि फुफाची सेक्स स्टोरी मराठा कपल चोदा मुवीपंडिताईन की चुदाईমা ছেলের করাকরি দখতে চাইবসের সুন্দরি বৌউকে চুদলামതുണി മാറുമ്പോൾ മുല കണ്ടുமுடங்கிய கணவருடன் சுவாதியின் வாழ்க்கை காம கதைகள்antervasna2. comxxx അമ്മയും ഞാനും kaliDesobhabiवहिणि सोबत झवाझवि कम মাকে না চুদলে আমি বাচবো নাantarbasna.mame.mose.maEMRJNC LAETauntyr hate chodar hatekhori golposex tamil toliet போறது எப்படி videoతెలుగు పుకు డెంగూ వీడియో माझी सील तुटलीஎன் மகளை நான் ஓத்தேன்കുണ്ണ സുഖംbiwi ka videsh me gangbang sexy kahaniஒரு மனைவியின் தவிப்பு காம கதைसेक्सी कहानी मम्मी की होली मेंkarishma sharma forums desi masalaআমি চুদতে লাগলামগুদ পাগল ছেলে Choti golpothakurain ka insaaf part 2 sex storiesஅப்பா மகள் காம கதைநிரு காதலிভালোবাসার মানুষের ফেলে চলে গেলে তার পর তাকে ফিরিয়ে এনে চুদার গলপകുണ്ണ മൂഞ്ചിഉച്ചക്ക് പണ്ണിகாம சுத்துக்கு ஏங்கிய அம்மா காமகதைகள்लंड,पुची,हवस,ममी,पपासील तोडलीtamil amma mulaiyai sappiya appa l kama kathaiWww. চুদ SEX চুদ চট.ComAriyatha vayathil kamakathaikalयहाँ लण्डो की चुसाई होती हैಅಮ್ಮನ ಕರಿ ತುಲ್ಲು ಕಥೆಗಳುबडा लङ गाङ बियफ सेकसिஓக்க கற்று கொடுத்தாள்telugu sex kadha tali akkabangoli choti khineഅമ്മ കുണ്ണआंटी ला कसा शोधायचामजदूरन की antarvsanaபள்ளி மாணவி காமவெறி கதைഅവിഹിതത്തിനു താല്പ്പര്യമുള്ള എന്റെ ഭാര്യgaad.8.ence.land.dalaசித்தியோடு காம வாழ்க்கைபப்பாளி புண்டைfoji ne चुत को फाड़ाஎனக்கு ஷேவ் செய்த என் அண்ணன்ବାଣ୍ଡ ବିଆ ଗପChudaledu bhabi ku chudaiभाई के लण्ड की भूखी बहनরসালো গুদ চুদে চুদে বীর্য দিয়ে ভরে দেওয়াbhaiya apni biwi banalo xossipyஅக்காவை படுக்க வை காம கதைচুদে চুদে ভোদা খাল করে দেওয়ার চটি গল্পWww. ছোট বোন anal choti.comAntarvassn maa mausaஅம்மா மகன் காம கதைகள் அப்பா வீட்டில் இல்லைaiyear mamiya otha tamil sex storyअधेरा का फायदा sex हुआ storyHouse owners malayalam kambikathakalமுடங்கிய கணவருடன் ஸ்வாதி 51ஓழ் வாங்குவதைப் பக்கத்தில் இருந்து பார்ப்பমাল আৰু যোনিಒಂದು ಮಗು ತಾಯಿಯ sex videosTelugu sex stories of hema and vardiniMoti moti gaand wali ourotoo k nude xvideos.comtamil sex stories chinna ponnu indianরবি কাকু চটিभहिन भावाची सेकस ची कहानी